10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Sipas KQZ-së, ja sa vota i mori nëna e Valdrin Sahitit në...

Sipas KQZ-së, ja sa vota i mori nëna e Valdrin Sahitit në këto zgjedhje!

Kumrije Sahiti është politikane e njohur në vendin tonë, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ka kontribuuar për Lidhjen Demokratike të Kosovës pothuajse mbi 20 vite.

Si kandidate e LDK-së, Kumria nëna e dizajnerit kosovar Valdrin Sahitit, duke u nisur sipas rezultateve të KQZ-së, ajo i ka marrur plotë 3306 vota.

Vota këto të cilat nuk i mjaftuan Kumrisë që të bëhet deputete e ardhshme e Kuvendit të Republikës së Kosovës./InfoKosova/

608,842FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Bleona po kërkon burrë: Duhet të jetë shqiptar dhe me trup të mirë

Bleona Qereti jo vetëm që nuk është e dashura e deputetit siç u pretendua në fillim, por madje është në kërkim të një të...
web
analytics