“S’ja kam borxh askujt jetën”, Sindi e thotë troç nëse do pranonte një tjetër takim me Mevlanin

Sindi është e prerë në lidhje me raportin me Mevlanin.

Sindi dhe Mevlani gjatë puntantës së djeshme të ‘Përputhen’ u përplasën me fjalë.

E gjitha filloi në takimin e tyre, i cili ishte ndërprerë në gjysmë dhe vazhdoi me ofendime të Mevlanit në studio.

Pas gjithë kësaj, Sindi është e prerë se nuk do të pranojë të dalë në takim me Mevlanin.

Një ndjekës i shkruan “A mendon se mund të dalësh prap me Mevlanin i vetmi si mendon per diçka serioze tjeret jan per show…”.

Ndërsa përgjigjja e Sindit mund ta shihni ne foto./lajminet