“S’ka folur kurrë për lidhje me ndonjë vajzë”, ish-konkurrenti i “Për’Puthen” bën deklaratën e fortë për jetën private të Arjan Konomit

Alban Dyrmishi është ish-konkurrenti i edicionit të parë të Për’puthen.

Së fundmi ai ka dalur me akuza ndaj opinionistit, Arjan Konomi ku dhe ka folur për jetën e tij private.

Për’Puthen shpesh herë është kthyer në studion e skandaleve ku konkurrentët jo vetëm që demaskojnë njëri-tjetrin, por edhe produksionin.

Kështu ka vepruar Dyrmishi, i cili ka thënë se Konomi që tani është 50-vjeçar është i pamartuar dhe kjo gjë është e çuditshme.

‘Arjan Konomi opinionisti kryesor dhe një ndër njerëzit më të afërt të produksionit.

50 vjeç i pamartuar kurrë në jetën e tij paksa të çuditshme.

Nuk është folur kurrë për një lidhje me një femër, ka dy vjet që gjykon si duhet të jetë një çift djalë vajzë dhe vetë s’ka qënë kurrë çift”./Reporteri