Web Analytics
BallinaUncategorizedSka që i ndan më! Enca dhe Bearti kaluan mbrëmjen bashkë në...

Ska që i ndan më! Enca dhe Bearti kaluan mbrëmjen bashkë në Tiranë?

Enca dhe Bearti janë rikthyer në emrat më të përfolur në mediet rozë.

Dyshja u shfaqen në momente intime gjatë videoklipit të fundit nga Enca ‘Rakia’, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, me sa duket asgjë nuk mbaroi me këtë videoklip.

Enca dhe Bearti janë duke qëndruar në Tiranë bashkë, e kjo u bë e ditur përmes një Instastory të publikuar nga vet këngëtarja, eshtë vetëm një miqësi apo janë duke shijuar lidhje të re dashurie, asnjëri nga ta nuk ka reaguar ende./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit