Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveSkandal: Olta përdor të njëjtë gjuhë, për të cilën Ermiona u përjashtua...

Skandal: Olta përdor të njëjtë gjuhë, për të cilën Ermiona u përjashtua nga “BBV” (VIDEO)

Ermiona Lekbello u përjashtua nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania” mëngjesin e 1 marsit për shkak të gjuhës së përdorur një natë më para kundrejt Oltës, Maestros dhe Kiarës.

“Bëjnë si gore” ishte një ndër frazat që Jona përdori që ndër të tjera u konsiderua si dhunë verbale dhe i kushtoi përjashtimin nga formati. Së fundmi e njëjta fjalë është perdorur edhe nga Olta Gixhari, e cila ka debatuar ashpër me Krist Aliajn.

“Bën si gore, llafazan sillu si burrë,”-me këto terma iu drejtua aktorja Kristit në përplasjen e tyre. Keisi u bë “molla e sherrit” mes Oltës dhe Kristit. Më herët teksa banorët e “Big Brother VIP Albania” ishin duke pastruar shtëpinë, Olta i përmendi Kristit shërbimin që i bën Keisi.

Kjo nuk u prit aspak mirë nga ai, duke shpërthyer e duke akuzuar Oltën se është fake. Keisi nga ana tjetër nuk zgjodhi të reagonte por i kërkoi Kristit që ta linte Oltën të jepte mendimin e saj.Që prej hyrjes së Keisit është parë që Kristi është distancuar komplet nga Olta me të cilën më parë kalonte shumë kohë. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit