Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Skandaloze, Dardin e rrah gruaja teksa ishte live me fansa

Ish konkurrentit te “Its my Love”, Dardit i ka ndodh e pa pritura.

Teksa shihet se është në Tiktok live me fansat e tij, ai bën një gjest te cilin si duket gruaja e tij, Agnesa xhelozon dhe me pas i bije, shkruan InfoKosova.

“A ti qikat po i ngon a” dëgjohet Agnesa ne video.

Kujtojmë se Dardi dhe Agnesa disa muaj me pare janë bere prindër./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit