Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveSkandaloze! Produksioni e takoi fshehurazi Oltën me burrin e saj në prapaskenat...

Skandaloze! Produksioni e takoi fshehurazi Oltën me burrin e saj në prapaskenat e Prime-it? (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Së fundi fansat ngritën dyshimet se aktorja Olta Gixhari Primen e kaluar ishte takuar me bashkëshortin e saj në praparaskenat e kohës kur tre të nominuarit Olta Maestro dhe Kristi po dilnin nga shtëpia për në studion e BBVA.

Së pari ata nuk u përcollën më një kamerë dhe pamje direkte nga shtëpia deri tek studio sic ndodh zakonisht me banorët tjerë që lëshojnë shtëpinë për disa minuta per korrektesi percillen nga nje kamer me pamje live, shkruan InfoKosova.

Olta po atë natë takoi nënën e saj e cila ja bëri me dijë se bashkëshorti i saj Dori ishte i pranishëm, por detaji kryesor që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo u takua me burrin e saj dhe kaloi disa momente me të ishin buzët e Oltës të cilat gjatë spëktaklit ishin të lyera.

Kur mbërriti në studion e Big Brother VIP Albania ajo i kishte buzët e fshira ndërsa njësoj shihet ti kishte të palyera buzëtr edhe kur u kthye në shtëpi. Si duket Dori nuk pranoi te shfaqej para kamerave ndërsa produksioni fshrhurazi i takoi ata./InfoKosova/ Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit