Skena të nxehta, Dj Geek e ‘mbyt’ me puthje Dafinen

Çifti i njohur e showbizit, Dafina e Dj Geek, janë duke shijuar romancën e tyre në maksimum.

Ata publikojnë momente të bukura dashurie, përmes të cilave kanë arritur të bëjnë për vete shumë fansa.

Minuta më parë, Zeqiri publikoi një video nën përqafimin e të dashurit, ku shihen të lumtur bashkë.

Nga epshi i madh, Geek e puth dhe e përqafon Dafin e cila shihet duke konsumuar një gotë verë./Indeksonline/

Shiko videon: