Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaSkena ‘të nxehta’ mes Atdheut dhe Xhulit në BBVK loja “ngriva-shkriva” i...

Skena ‘të nxehta’ mes Atdheut dhe Xhulit në BBVK loja “ngriva-shkriva” i zë mbi njëri-tjetrit

Është e qartë tashmë se ka një flirt mes dy banorëve brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për influencuesin e rrjeteve sociale, Atdhe Xharavinën dhe modelen Xhuli Nura, të cilët prej ditësh shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Pasditja e së mërkurës i ka gjetur dyshen në një pozicion shumë qesharak dyshen në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Kjo pasi loja e famshme “ngriva-shkriva” e zuri Atdheun përmbi Xhulin, teksa kjo e fundit ishte shtrirë për të kryer ushtrimet e palestrës.

Situata në fjalë ka bërë për të qeshur banorët, duke parë pozicionin në të cilin janë detyruar që të ndalojnë.

Përndryshe, vëllai i madh ka paralajmëruar pasoja për secilin banor që nuk e repeskton lojën “ngrica-shkriva”. /Telegrafi/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit