Web Analytics
BallinaUncategorizedSkivi: për humbjen e Albertit lajmin e mora nga...

Skivi: për humbjen e Albertit lajmin e mora nga…

Reperi Skivi ka qenë i ftuar e Festa Qoqajt në emisionin “Express Rozë”

Ai në këtë intervistë më shumë ka folur për humbjen e njërit prej shokëve më të ngushtë të tij, Albert Krasniqi.

“Lajmin e kuptova prej artistit tem të ri, Uki.

Unë isha në gjumë, në fakt duke pushu pasi që e kisha një intervistë në 5:30-6:00.

Uki, ai është aktivë shumë, rrinë non-stop në telefon dhe me sa duket ai e ka pa i pari edhe me ka telefonu edhe ma ka dhënë lajmin e trishtueshëm që nuk mujsha me e besu”, thotë Skivi në këtë intervistë. /GazetaExpress/

https://www.youtube.com/watch?v=aQaY_xVEduY&feature=emb_logo

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit