Web Analytics
BallinaUncategorizedSkuqet duke u munduar të frynte gajden, tingujt që dalin janë shumë...

Skuqet duke u munduar të frynte gajden, tingujt që dalin janë shumë qesharak

Ed Reilly e ka filmuar babnë e tij duke provuar të luante në gajde, derisa ishin në pushime në Glasgow të Skocisë.

Megjithëse ky instrument frymor është tepër i vështirë, ai ka provuar dhe në fillim duket sikur do të ketë sukses.

Por, megjithëse u skuq nga mund, sa herë që hiqte tubi dilte një tingull që ngjante me lëshimin e gazrave.

Të qeshurat bënë që ai edhe më tutje, të dështonte së nxjerri ndonjë tingull të mirë dhe vazhdoi duke qeshur.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit