Sonte e gjithë vëmendja tek Bora Zemani

Moderatorja shqiptare e programit të dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemani, ka zgjedhur fustanin për sonte.

‘prime’ ajo do të shfaqet e veshur me një fustan të zi ku duket shumë joshëse dhe me shumë stil.

Bora ka publikuar një video në rrjetet sociale nga prapaskenat.

Ajo mori një numër të madh pëlqimesh e komentesh.