Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaSonte Prime në BBV Kosova, Leonora Jakupi habit të gjithë me veprimin...

Sonte Prime në BBV Kosova, Leonora Jakupi habit të gjithë me veprimin e saj!

Bashkë me banorët e BBVK edhe Leonora Jakupi po bëhet gati për Prime Sonte na pret një natë plotë emocione dhe surpriza në prime-in e Big Brother VIP Kosova, kjo për faktin që është edhe gjysmë finalja.

Teksa banorët po zbukurohen, edhe Leonora Jakupi po bëhet gati në shtëpi për Prime e madh sonte. Përmes një postimi në Instagram mbështeti BBVK duke thënë se ka bërë një maskë fytyre teksa banoret po përgatiten.

“Jaaa nuk mujta pa e bo edhe unë një mask sonte për prime”, ka shkruar Jakupi teksa ka bashkangjitur edhe një emoji duke qeshur. Kujtojme se per ndere te 15 vjetorit te pavarsis se Kosoves, Leonora ishte e ftuara speciale ne BBVK.

Ajo per banoret e shtepise dhe publikun kendoj disa kenge, ku me zerin e saj te mrekullushem dhe paraqitjen e saj mori vemendjen e te gjithve. Kujtojme se Xhuli eshte banorja e cila eshte nga prejardhja e Leonores nga Drenica. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit