Web Analytics
BallinaSHOWBIZ‘Sot do isha në burg po të më kapnin’, Don Phenom rrëfen...

‘Sot do isha në burg po të më kapnin’, Don Phenom rrëfen gabimin më të madh të jetës

Don Phenom së fundmi ka dhënë intervistë për ”Glamur Zone”

Ai ka folur për të kaluarën e tij ku dhe ka rrëfyer gabimin më të madh të jetës.

“Kur kam qenë pak më i vogël, kam bërë disa sherre që do më kishin marrë në qafë, sot do isha brenda po të më kishin kapur.

Shyqyr Zotit, e kam kaluar atë pjesë dhe jam fokusuar në muzikë dhe karrierë”-tha ai.

Kujtojme se para gashte ditesh reperi ka publikuar kengen e tij te fundit e cila titullohet “Trendafil me ere”, ku po shihet qarte se ka nje sukses te mire pasi po vazhdon te klikohet dita dites.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit