Web Analytics

Sot do të mbaj mot i vranët dhe me diell

Botuar nga: InfoKosova

Për të shtunën në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët në pjesën e parë të ditës, ndërsa pasdite pritet vranësirat të tërhiqen.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në -2 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 11 gradë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 8-32 km/h. /Telegrafi/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT