Sot është këngëtare e famshme, por Adelina Berisha paska klipe e këngë edhe nga fëmijëria

Adelina Berisha po korr suksese të mëdha në tregun muzikor, këtë talent e ka zbuluar qysh në fëmijëri.

Në Instastory ka publikuar disa video ku shihet duke performuar në një skenë kur ishte në moshë të vogël.

Zëri i saj brilant si dhe lëvizjet fantastike kanë bërë që të adhurohet nga publiku.

Më poshtë mund t’i shikoni disa video të cilat sigurisht sjellin plotë nostalgji për bukuroshen./Indeksonline/