Sot është një ndër reperet më të famshme SHQIPTARE, por shihni si dukej Tayna kur se njihte askush!

Reperja e njohur Tayna duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj duke na treguar se si dukej kur ishte e vogël.

Në një foto në instastory, këngëtarja bën një krahasim të Taynës fëmijë me Taynën e rritur dhe duhet pranuar se nuk ka ndonjë ndryshim të madh.

Reperja ka bërë bashkë një foto kur ishte jo më shumë se 5 vjeç dhe një tjetër foto të ditëve të fundit, ku mund të shohim fare qartë të njëjtat tipare të ëmbla të cilat Ajo ka ruajtur të njëjtat tipare të bukura dhe mund të themi se nuk ka ndryshuar shumë, përkundrazi është bërë edhe më terheqëse.

Reperja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video të ndryshme ku shfaqet gjithnjë në formë perfekte.