Web Analytics
BallinaSHOWBIZSot është një nga emrat më të përfolur, a e njihni personazhin...

Sot është një nga emrat më të përfolur, a e njihni personazhin në foto?

Ajo është një nga emrat më të përfolur të momentit.

Të gjithë e njohim për bionden e bukur.

Së fundmi, shkaktoi shumë zhurmë në “Big Brother VIP”.

Bëhet fjalë për aktoren shumë të qeshur, Monika Lubonja.

Ndonëse vitet shkojnë mbetet gjithmonë po aq në formë.

Ajo është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në Instagram një foto të disa viteve më parë, kur ishte brune dhe me plot sharm.

“Si koha…kur koha eshte e keq…”, ka shkruar Monika krahas fotos bardh e zi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit