Sot është një yll, por a do e njihnit Nora Istrefin para se të bëhej e famshme?

Nora istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Bukuroshja ruan të njëjtat linja perfekte si gjithmonë dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por duket se paraqitjet me stil i ka që në fëmijëri, duke u bazuar në një fotografi të vjetër të këngëtares para shumë vitesh.

Në këtë foto, Nora ka pozuar afër detit e veshur me një fustan rozë, ku ka mbajtur një qëndrim prej modeleje.

Përsa i përket projekteve të saj muzikore, Nora vendosi që këtë fillim viti të na e bëntë më të bukur me një koncert që na ktheu pas në kohë.