Web Analytics
BallinaUncategorizedSot iku e na la të pikëlluar, ja disa foto kur Nexha...

Sot iku e na la të pikëlluar, ja disa foto kur Nexha ishte e re, e bukur, kështu do ta kujtojmë gjithmonë

Nexhmije Pagarusha sot mbylli sytë përgjithmonë duke ikur në amshueshmëri, shkruan “InfoKosova”.

Këtë lajm për ikjen e saj nga kjo jetë, të gjithë e kemi pritur me një dhembje të madhe.

Nexhmija ishte gati 87 vjeçe, por akoma ruante pamjen e saj të bukur sikurse kur ishte e re edhe përskaj moshës dhe rrudhave.

Të gjithë dëshironi diçka nga rinia e saj të shikoni sonte sigurisht?

E ne ua sjellim këtë fotografi të rrallë të saj.

Kështu do ta kujtojmë gjithmonë, plotë jetë, freski e bukuri./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit