Sot këngëtare e famshme, e gjeni dot cila është kjo vogëlushe? 

Sot ajo është ndër personazhet më të përfolur në showbiz dhe jo vetem për marrëdhënien e saj, por edhe për muzikën e këngët që kthehen në hite.

Vështirë për ta njohur sepse është shumë e vogël, por ne po ja u themi Nanusha, është Fifi.

Këngëtarja ka publikuar vetë një video për tu treguar publikut se karriera e saj ka nisur që në vogëli.

Duke i rënë kitarës e duke kënduar, ajo përbri videos shkruan: “Kur thoja unë s’kam nisur dje të këndoj, nuk më besonit!”