Web Analytics
BallinaSHOWBIZSot mahnitëse me nderhyrje, por nuk do besoni si dukej Ana 11...

Sot mahnitëse me nderhyrje, por nuk do besoni si dukej Ana 11 vite më parë

Ndryshimet që ka pësuar këngëtarja Ana Kabashi të lenë gojëhapur.

Edhe ajo ka renë  e ndërhyrjeve kirurgjike ku falë tyre ka arritur të shndërrohet në një femër tejet simpatike dhe superseksi.

Me disa imazhe të cilat janë publikuar vite më parë në rrjetet sociale shihet Ana e vërtetë, pa botox e fillera, këtu vërejmë se nga paraqitja e jashtme ka ndryshuar drastikisht.

Me flokë të shkurtra, pa linja formësuese dhe stil të çuditshëm, pamja e Anës lenë shumë për të dëshiruar./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit