Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITSot mot me shi, bien edhe temperaturat

Sot mot me shi, bien edhe temperaturat

Në Kosovë sot do të mbajë mot me shi.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të shënojnë 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të jenë deri në 12 gradë.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugu dhe verilindja me shpejtësi 1-7 m/s.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit