Sot një ‘kukull barbie’ por kështu dukej Arta Elezaj në vitin 2018-të

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit.

Por jo cdoher ajo dukej sic duket sot.

Në vitin 2018-të sic mund ta shihni më poshtë modelja dukej krejtësisht ndryshe./InfoKosova/