Web Analytics
BallinaLAJMEAKTUALESot vdiq edhe zemra jeme pa ty- e thotë babai i 15...

Sot vdiq edhe zemra jeme pa ty- e thotë babai i 15 vjeçarit që humbi jetën sot

Sot rreth orës 10:10, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren , ka ndodhur nje incident i rëndë me ç’rast ka humbur jetën një 15 vjeçar si pasojë e plagëve të marrura nga mjete të mprehta.

Babai i tij përmes një postimi në Facebook ka shkruar edhe disa fjalë shumë prekëse për djalin e tij.

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe te ai dot kthehemi

Inshalla Biri jem zoti na takon në xhenet

Se vdiq edhe Zemra jeme paty o shpirti babit

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit