Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Sot veç operacione, kështu dukeshin Motrat Mustafa shumë vite më parë (FOTO)

Bilbilat e Mushtishtit Sahidja dhe Safete Mustafa janë mjaftë aktive në skenën e muzikës.

Këngët e krijuara nga ato shumë herë shndërrohen në hite.

Andaj në këngën ‘Me fal bija ime’ e krijuar para 11 viteve ato dukeshin shumë ndryshe nga tash, dallohet qartë edhe stili i veshjes.

Baladat e motrave Mustafa kanë prek zemrat e audiencës së gjerë shqiptare.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto./kosovarja

Shiko fotot:

Të fundit