Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITSot vranët dhe me riga shiut

Sot vranët dhe me riga shiut

Të mërkurën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe në intervale të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 3 gradë, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 5 gradë Celsius, raporton MeteoKosova.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-30 km/h. /Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit