10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Speca të mbushur me mish të grirë

Speca të mbushur me mish të grirë

Kjo është një recetë e shëndetshme e që mund të përgatitet lehtësisht nga kushdo.

Përpos që përgatiten lëhtë janë edhe mjaft të shijshem.

Shikoni videon me poshtë:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics