Web Analytics
BallinaSHOWBIZS’po bën dot muaji mjalti me Shkëlzenin, Armina tregon arsyen

S’po bën dot muaji mjalti me Shkëlzenin, Armina tregon arsyen

Pas dasmës vjen muaji i mjaltit, por duket se çifti Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha nuk do bëjnë pushime direkt.

Moderatorja tha se ka dëshirë të shkojë me pushime në Amerikën Latine e të qëndrojë për një kohë të gjatë, por një gjë të tillë për momentin nuk e bën dot për shkak të punës.

Armina Mevlani: Po mbaroj për ca pushime por nuk e bëj dot tani për momentin.

Dalina Buzi: Ku e ke syrin, mal det.

Armina Mevlani: Të them të drejtën ne kemi edhe përvjetorin e njohjes shumë shpejt edhe do të doja të rikthehesha aty ku më është bërë propozimi të kaloja ndonjë fundjavë nuk e di si do të na vijë se tani është edhe java e modës Parisit, shumë punë shumë impenjime.

Dalina Buzi: Provo andej nga Argjentina nga Amerika Latine.

Armina Mevlani: Dua të shkoj në Amerikën Latine, por i kam thënë vetes se dua të rri shumë gjatë, për momentin jam aq e zënë me punë.

Ndoshta nga fillimi i janarit por do të shohim se si do të jemi me punën.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit