Sportive dhe joshëse, Rita Ora shfaqet në natyrë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora njihet për sukseset e saj në muzikë.

Ajo gjithashtu është një personazh tejet atr.ak.tiv dhe i ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet në një formë mjaft të mirë tru.pore, derisa shfaqet e veshur me veshje sportive.

Kujtojmë që Rita është krijuese e shumë hiteve ndër vite. /Indeksonline/