Sqarohet gjithçka: Flori Mumajesi në lidhje dashurie me Arilena Ara

Prej shumë kohësh kishte thashethëme për lidhje të mundshme në mes dy yjeve shqiptare, Flori Mumajesi dhe Arilena Ara.

Mirëpo, mbrëmë u sqarua gjithçka përmes një imazhi që shpërn dau këngëtari Flori Mumajesi.

Ai largoi të gjitha dyshimet duke konfirmuar se janë në një lidhje dashurie me Ara-n.

“Happy birthday love” ka shkruar Mumajesi në përshkrimin e një imazhi duke e put.hur në faqe Arilena Arën.

Kujtojmë se dys hja e famshme kanë pasur bashkëpunime të shumta si Nallane 3, Doja, etj./IndeksOnline/