Web Analytics
BallinaSHOWBIZStili i çuditshëm i Elvana Gjatës

Stili i çuditshëm i Elvana Gjatës

Këngëtarja Elvana Gjata ka ndryshuar shumë nder vite, në muzikë, pamje, stil.

Ajo, më nuk është vajza e ndrojtur e spektaklit “Ethet e së premtes mbrëma”, ku publiku i gjerë e njohu për herë të parë.

Në fotot e fundit, stili i këngëtares është totalisht jashtë asaj se si jemi mësuar ta shohim rëndom.

Këngëtarja po duket bukur dhe shumë më e re në moshë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit