Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaStresi: Bash burrat bëjnë thashetheme

Stresi: Bash burrat bëjnë thashetheme

Ishte opinionistja Anita e cila iu tha banorëve se këto dy ditë janë merrë vetëme me thashetheme. Derisa, Vedati shtoi se thashetheme është kur flitet: ai tha kështu për ty, ky tha kështu për ty.

Ndërkohë që Anita i replikoj se ashtu kanë bërë duke folur për njëri tjetrin. Por morri vëmendje deklarata e Stresit i cili tha se bash burrat bëjnë thashetheme. “Bash burrat bëjnë thashetheme”, u shpreh Stresi.

Po vazhdon te transmetohet prime i radhes nga Big Brother Vip Kosova, ku po diskutohen shume ndodhi qe ka ndodhur nga e premta. Me se shumti vemendje ka marre, Xhuli duke diskutuar debaatin me Vedatin, i cili e ka quajtur “Komandant Dubai”.

Ne Big Brother VIP Kosova, derisa konkurrencë dhe lojë e fortë po bëhet sa më shumë që po afrohet finalja.Katër banorët e nominuar këtë javë kanë qenë Mbresa, Andi, Gresa dhe Bruno. Njëri nga katër banorët do të eliminohet sonte nga gara për çmimin e madh.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit