-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ Stresi bëhet arsyeja e gëzimit të një vogëlushje, dhuron lodra për fëmijët

Stresi bëhet arsyeja e gëzimit të një vogëlushje, dhuron lodra për fëmijët

Reperi i njohur shqiptar, Stresi gjatë disa ditëve është duke ju shërbyer banorëve të Shqipërisë, të cilët janë prekur nga tërmeti.

Kurse tani në një video të publikuar nga vetë reperi shihet se si ai shpërndanë lodra për fëmijët, e ku tregohet mjaftë i mirë me një vogëlushe.

Ai mundohet ta bëjë vogëlushen të ndihet mirë, duke i dhënë asaj lodra.

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics