Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaStresi dëgjon fshehurazi Xhulin dhe Mbresën, ato befasojnë me reagimin (VIDEO)

Stresi dëgjon fshehurazi Xhulin dhe Mbresën, ato befasojnë me reagimin (VIDEO)

Përderisa dyshja, Xhuli dhe Mbresa, po flisnin ne lavanderi për tema nga më të ndryshmet rreth banorëve të Big Brother VIP Kosova, privatësia e tyre u vu në pikëpyetje.

Kësisoj, ani pse vajzat ishin duke folur në lavanderi “të izoluara” nga pjesa tjetër e banorëve, Stresi ka qëndruar për pak çaste tek dera e kësaj dhome, ndërsa i ka dëgjuar më vëmendje se çfarë po flisnin.

Pas pak, ai është larguar pa bërë zë dhe më vonë është kthyer përsëri për t’ua bërë me dije se “i kishte dëgjuar bisedat e tyre, ku kishin folur edhe për të” ndersa tha se i ka degjuar krejt cfare folen.

Mbresa i derjtohet Stresit se do duhej te vinte te fliste e jo te fshihet tek dera, po ai me pas doli jashte dhe shkoi tek banore tjere, ndryshe Stresi eshte nga banoret me aktiv brenda shtepise se Big Brother.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit