Stresi drekon me prindërit: Ku do isha pa ju?

Reperi i njohur shqiptare, Stresi, njihet si një person i cili është përballur me ngjarje të ndryshme në jetë, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht të gjithave ai gjithmonë e ka pasur mbështetjen e prindërve e më pas edhe të së dashurës.

Ai ka treguar shpesh se u është mirënjohës dhe tani e ka përsëritur edhe njëherë një gjë të tillë derisa po drekonte me prindërit.

“Ku do isha pa ju”, ka shkruar Stresi pranë imazhit të postuar./Lajmi.net/