Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaStresi i premton Shotës se do ta martojë me një burrë të...

Stresi i premton Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Big Brother VIP Kosova tashme ka ardhur drejt perfundimit, ndersa gara eshte mjaft e ngusht, ne finale kane shkuar Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa, dhe Artani, kurse finalja e madhe pritet te mbahet te premten. Ne shtepi kete jave kane hyre disa nga banoret e vjeter.

Stresi, Mbresa dhe Shota, mbrëmë kanë diskutuar për martesën. Gjatë bisedës, reperi nga Shqipëria i ka premtuar Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë.“Ia kam gjet një burrë të mirë”, tha Stresi.

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit