Web Analytics
BallinaUncategorizedStresi i reagon Lorik Canës pasi zbuloi se për kë do të...

Stresi i reagon Lorik Canës pasi zbuloi se për kë do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit

Stresi ka dy fjalë për Lorik Canën.

Lorik Cana së fundi ka folur rreth asaj se kë do ta votojë në zgjedhje, duke thënë se vota e tij do të shkojë për Edi Ramën.

Pas kësaj deklarate , atij i reagoi publikisht reperi Stresi, i cili thotë se vendimi i tij është gabim.

Reperi thotë se Gjakova ka shumë persona të zhdukur ende që nga lufta, ndërsa Rama ka “miqësi” me Vuçiqin.

“Pse more Lorik??? Mos harro Liria Ka Vetem Nje Emer UÇK.

i je patriot nga gjakova a e di se sa njerez jan te humbur ne gjakove nga lufta dhe sdihen as eshtrat.

I vetmi progres i Edi Rames eshte takimet me Vucic? Ai qe skerkon falje per m.asakren e Kosoves.

Gabim Lorik, A e di Edi Rama esht miku me i ngushte i Vucic k**ves.

Kete e quani progres 25 takime mes vucic rames dhe shtetit grek?”, ka shkruar ai.

Ndryshe, zgjedhjet në Shqipëri mbahen më 25 prill. /Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit