Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaStresi nuk e fitoi vetëm çmimin e madh, ai fitoi edhe atë...

Stresi nuk e fitoi vetëm çmimin e madh, ai fitoi edhe atë për të cilën hyri në këtë spektakël

Mbrëmë ishte finalja e Big Brother VIP Kosova, ku edhe u shpall fituesi i këtij formati. Ishte Stresi ai që mori më së shumti vota, duke fituat kështu çmimin e madh i cili u nda nga “Vëllai i Madh”, përcjell ORAinfo. Por, pos çmimit të madh, duket se Stresi e ka rifituar edhe zemrën e Keisit, pasi ajo ka reaguar pas fitores së tij, duke bërë të ditur se po ndjehet krenare me të.

Ky mund të jetë një sinjal që Stresi ia ka fituar sërish zemrën Kejsit dhe se së shpejti mund t’i shohim në krahët e njëri-tjetrit./ORAinfo/ Dy dite pasi Stresi u fut ne Big Brother Vip Kosoova, ai ka folur mbi jeten e tij ne te cilen bene pjese ish e fejuara Kejsi. Stresi Kejsin nuk ka hezituar as ta quaj ish gruaja pasi shpesh here u shprehte se e ka dashur dhe vazhdon ta doje.

Lidhja e tyre ka zgjatur rreth 6 vite, mirepo perfundimi i krejt ksaj vjen pas nje tradhtie nga Stresi, ndaj Kejsit. Kete e ka pohuar vete reperi duke shperthyer ne lote, teksa i ka kerkuar edhe falje publike. Ai madje i ka kerkuar publikusht Kejsit qe ta befasonte e te vinte ne shtepin e Big Brother Vip Kosova. Nga ana tjeter, Kejsi ka reaguar vetem me nje videomesazh te derguar Stresit.

Ajo ceku edhe nje tem te cilen Stresi  e kishte bere publike ne BBV. Reperi tha se Kejsi vuan nja dy tumore ne koke, dhe se ndjehet i prekur dhe i shpreh gatishmeri ta tejkalojne bashk kete gje. Kejsi i reagoj duke i thene se te perqendrohet ne lojen e tij dhe ta leje ne nje ane shendetin e Kejsit. Shiko videon:

 

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit