-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ Stresi përlot shqiptarët! Tregon mjerimin pas tërmetit: Fëmijët e sëmurë flenë në...

Stresi përlot shqiptarët! Tregon mjerimin pas tërmetit: Fëmijët e sëmurë flenë në kashtë

Reperi i njohur Stresi, ishte në një lidhje direkte që nga fshati Manzë, për emisionin ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo.

Stresi ndodhet aty që prej ditësh, duke ndihmuar të prekurit nga tërmeti.

Ai është shprehur se ka ditë pa bukë e pa fjetur, e mbi të gjitha, edhe lotët i janë tharë, aq shumë dhimbje ka ndjerë brenda këtyre ditëve.

Stresi ka treguar për ‘Ftesë në pesë’ se gjendja në Manzë është shumë e rënduar pasi vetë banorët nuk pranojnë të largohen nga shtëpitë.

Reperi ka treguar se si dy fëmijë të sëmurë ishin mbuluar me plastmas e po flinin mbi kashtë.

Ai iu ka bërë thirrje të gjithëve që të ndihmojnë me ushqime dhe veshmbathje.

Shiko Videon:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics