Web Analytics

Stresi prezanton nënën, nuk do besoni sa e bukur dhe zonjë qenka

Botuar nga: InfoKosova

Reperi i njohur, Stresi është gjithnjë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij si dhe për projektet muzikore që publikon herë pas here.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto me nënën e tij në “Instagram”, ku i ka dedikuar asaj disa fjalë emocionuese.

Mesazhi i tij ishte edhe për të gjithë nënat shqiptare.

“Jeta fillon duke u zgjuar e dashuruar me fytyrën e nënës.

Është personi i vetëm në këtë botë që të do akoma pa të parë.

Zoti i bekoftë nënat tona! Ato janë heroina të vërteta”, shkruan reperi krah fotos.

Më herët, Arkimedi u filmua në shoqërinë e një vajze në një klub nate.

Vetëm disa ditë më vonë në një intervistë, reperi Stresi foli për jetën private të tij, duke komentuar edhe këto pamje.

Mirëpo, Arkimed Lusha u shpreh se vajzën në fjalë e ka shoqe dhe se prej 3 vitesh është beqar.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,022,753FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT