Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Stresi thotë se nuk e thumboi Luizin për ‘braktisjen’ e Berishës: E kisha me Çiljetën

Fituesi i Big Brother VIP Kosova, Arkimed Lushaj – Stresi, së fundmi ka dhënë një intervistë në “Mos i bjer me top”.

Ai ka zbuluar nëse një postim që ndau kishte të bënte me Luiz Ejllin, pasi e mbështeti një kandidat të PS-së.

I njëjti tregoi se kjo nuk ishte për artistin shkodran, por për këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Në një nga pyetjet në një rubrikë të këtij programi, ai tha se personin e parë që do ta prangoste është Çiljeta.

Pjesë nga biseda e tyre:

Stresi: E para është Çiljeta, do e kisha prangosur përgjithmonë, meqë e deshët një emër. Me të parën që do merresha është ajo.

Ronaldo Sharka: Ndoshta nga fakti që Çiljeta bëri këtë ndryshimin kohët e fundit që kaloi nga lali Eri.

Stresi: Dëgjo, politika është hobi, primare është muzika.

Ronaldo Sharka: Po ti je fansi i politikës. Përveç Çiljetës ti ke bërë një postim që ke thënë berishjan deri në vdekje.

Stresi: Po ajo dihet.

Ronaldo Sharka: Njerëzit kanë menduar se është thumb për Luizin.

Stresi: Jo, s’ka të bëjë fare, ajo është e drejta e tij dhe unë respektoj të drejtën e çdo kujt, se unë jam askush të gjykoj…

Ronaldo Sharka: Atëherë e kishe për Çiljetën?

Stresi: Për Çiljetën po. /Telegrafi/

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu