Web Analytics
BallinaUncategorizedStresi thumbon Noizyn, ja si ia ktheu ai

Stresi thumbon Noizyn, ja si ia ktheu ai

Stresi ka ‘thumbuar’ Noizyn pas intervistës së fundit, por u pendua dhe e fshiu postimin menjëherë.

Noizy së fundi ka dhënë intervistë për “Revistën Class”, ku solli edhe fotosesionin bashkë me Alketa Vejsiun.

Në këtë intervistë, ai foli për biznesin e tij, emrin e markës së veshjeve, projektet muzikore, e shumë tjera.

Ndërsa, përmes një postimi, Stresi e ‘thumboi’ duke i thënë se nuk është shqiptar.

“Ilirian do te thote ilir 100% shqiptar, por me vjen keq sepse kur sje shqiptar je gollobordas si ke me e perfaqesu kete emer kur sje shqiptar!!!

Në dreq publiciteti yt”, ka shkruar ai, ndërsa menjëherë e fshiu postimin.

E, nuk ka munguar reagimi i Noizyt, i cili bën shaka duke thënë se mund të shikojnë në rrjete sociale se kush e kishte më parë profiln “Vlonjati”.

E me një kërkim del se ai ishte pikërisht Stresi, e Noizy në mbishkrimin e videos shkruan “Vlonjatiii, Humor pa kufi”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit