Web Analytics
BallinaJETËStudim: Mjekra i bën meshkujt më tërheqës

Studim: Mjekra i bën meshkujt më tërheqës

Në trendët e fundit burrat me stil shpesh e rrisin mjekrën.

Studimet e fundit kanë treguar se meshkujt me mjekër i tërheqin gratë më shumë.

E gjitha sepse ajo e bën mashkullin të duket më i pjekur dhe mashkullor, teksa femrat në mënyrë të pavetëdijshme ata fillojnë t’i perceptojnë si baballarë më të mirë.

Ne ju sjellim disa fotografi sesi duken disa meshkuj me mjekër dhe pa të, ndryshimi është drastik.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit