4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina KURIOZITETE MISH MASH Studimi më i fundit që i ka habitur të gjithë! Kjo lloj...

Studimi më i fundit që i ka habitur të gjithë! Kjo lloj femre e “çmend” një mashkull

Një studim i ri i kryer nga departamenti i psikologjisë në UNAM, doli në një përfundim i cili i ka habitur të gjithë.

Meshkujt që janë martuar me femrat e mbushura, pra jo elegante janë 10 herë më të lumtur.

Sipas ekspertëve janë disa arsye:

1. Më shumë kile, më shumë dashuri.

2. Thonë se dashuria lind nga stomaku, prandaj meshkujt do preferonin një femër e cila vdes për ushqimin e mirë.

3. Mesa duket përqafimet e tyre janë më të këndshme.

4. Këto femra janë më të qeshura dhe kanë sens humori më shumë se femrat elegante

5. Sipas portalit InfoKosova, femrat e kolme nuk janë të vështira për t’ i bërë dhurata.

Pasi edhe një pako me çokollata do ishte perfekte.

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics