Suhareka pritet të bëhet me stadiumin më të mirë në Kosovë

Futbolli kosovar po vazhdon të jetë i pezulluar si shkak i pandemisë së koronavirusit tashmë e dy muaj.

Por për fatin e kampionatit do të vendoset sot pas mbledhjes së Minishtrisë së Shëndetësisë dhe MRKS-së.

Kurse, gjatë kësaj kohe, Presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi me anë të një video ka postuar një projekt i cili ka të bëjë me kompleksinë sportiv të Ballkanit.

“Kompleksi Sportiv FC Ballkani.

Projekti konceptual, së shpejti inuagurimi.

Na priftë e mbara”, ka shkruar Kabashi në llogarinë e tij në Facebook.

Shiko Videon:

Kompleksi Sportiv FC Ballkani Projekti konceptualSë shpejti Inuagurimi … e ku ka më mirë se në Vendëlindje 🙋‍♂️Na Priftë e mbara 🙏😃😎

Gepostet von Arsim Kabashi am Dienstag, 12. Mai 2020