Web Analytics
BallinaSHOWBIZ''Sulltanesha Hyrrem'' na prezanton babain dhe kaq shumë ngjajnë

”Sulltanesha Hyrrem” na prezanton babain dhe kaq shumë ngjajnë

Meryem Uzerli është aktore turke mjaft e pëlqyer edhe nga publiku shqipëtar.

Ajo u bë e njohur me rolin e sulltaneshes Hyrrem në serialin Sulltani i Madhërishëm.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto krah babait.

Baba e bijë duken kaq të lumtur bashkë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit