Web Analytics
BallinaUncategorizedSuper jahti që kushton 450 milion dollarë

Super jahti që kushton 450 milion dollarë

Ky super jaht është fotografuar në Gjermani.

Ai ka kushtuar plot 450 milion dollarë dhe është blerë nga miliarderi rus, Andrey Igorevich Melnichenko.

Jahti do t’iu nënshtrohet disa testimeve para se të vihet në punë.

Përveçse super luksoz, ai është edhe super gjigant, transmeton tema.

Ai është i gjatë se kulla e Bing Ben.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

630,443FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit