Web Analytics
BallinaSHOWBIZ‘Syri i keq mos e paftë’, Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë...

‘Syri i keq mos e paftë’, Ryva Kajtazi po shkëlqen me këtë stil të flokëve

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun, ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

Me frizurë të rregulluar me stil dhe me grim me shije, Ryva po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit