“Ta ha zemren e bardhë”, Sabri Fejzullahu me fjalë romantike për gruan

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, ka publikuar një imazh në llogarinë e tij në “Instastory”.

Aty shihet nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, Nerës.

Si gjithmonë edhe kësaj radhe ai u kujdes që t’i shkruaj fjalë romantike dhe të ëmbla.

“Ooo ta ha at zemer te bardhe” shkroi ai duke etiketuar bashkëshorten në postim.